Album na chrzest – elegancki i stylowy podarek

album na chrzestChrzest jest pierwszym. a zarazem najważniejszym sakramentem świętym, otwierającym bramę do pozostałych, które chrześcijanie przyjmują w ciągu całego swojego życia. Woda święcona używana przez kapłana podczas chrztu zmywa z człowieka grzech pierworodny i symbolizuje rozpoczęcia przez świeżo ochrzczonego nowej drogi we wspólnocie wierzących, jaką jest Kościół. Sakrament chrztu jest niezwykle uroczystym wydarzeniem dla całej rodziny. Mały człowiek staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła, osobą na całe życie naznaczoną sakramentem chrztu i związaną z Chrystusem.

Album na chrzest na zawsze zachowa najpiękniejsze wspomnienia

Uroczystość chrztu gromadzi i jednoczy całą rodzinę, która towarzyszy chrzczonemu. Te chwile są niezwykle wzruszające i warto je na zawsze zatrzymać. Fotografie dokumentujące przebieg uroczystości są piękną pamiątką, swoistą relikwią przypominającą ten wyjątkowy dzień. Najlepszym dla nich miejscem będzie album na chrzest – (zobacz: https://www.meritohurt.pl/albumy-pamiatki-na-chrzest/albumy-na-chrzest.html), w którym odpowiednio posegregowane będą doskonale chronione przed zniszczeniem i wyblaknięciem.

Gustowny prezent na wyjątkową okazję

Albumy na chrzest to obok biblii najpopularniejsze prezenty ofiarowywane osobie ochrzczonej. Pięknie oprawione w elegancką okładkę i z załączoną, osobistą dedykacją, są niesamowicie gustownym podarunkiem. Bez problemu pomieszczą cały zbiór fotografii wykonanych w czasie uroczystości. Ta wyjątkowa fotograficzna książka będzie przepiękną pamiątką, w której zachowane są najważniejsze wspomnienia. Dzięki albumowi na chrzest można do nich w każdej chwili powrócić i udać się w sentymentalną podróż po jego pięknych kartach.